To’garaklar faoliyatidan

Navoiy shahar 12-DIUM o‘quvchilarining bo‘sh vaqtini mazmunli tashkil etish bo‘yicha barcha fanlardan tashkil etilgan TO‘GARAK MASHG‘ULOTLARI JADVLI (2018 – 2019 o‘quv yili, 10-sentabr).

ANIQ FANLAR

O‘qituvchilarning ismi sharifi To‘garak o‘tadigan sinfi Kuni Fani O‘quvchi soni Berkitilgan xona O‘tish vaqti
1. Esanova Nozbika 9-“A”,8-“I” Chorshanba, Juma Matematika 15 18-xona 14:00 14:45
2. Kamolova Dilshoda 6-“I” Chorshanba, shanba Matematika 15 20-xona 07:10 07:55
3. Egamova Matluba 9-“F”, 9-“D” Sehanba Matematika 15 45-xona 07:10 07:55
4. Muratova Shaxnoza 4-“I” Seshanba, Juma Matematika 15 67-xona 12:15 13:00
5. Fayziyev Asatillo 6-“I” Dushanba, Shanba Matematika 15 20-xona 07: 07:55
6. Rasulova Dilnoza 8-“F” Chorshanba, Payshanba Matematika 27 15-xona 11:30 12:15
7. Fayziyeva Sevara 5-“F”, 5-“I” Payshanba, Shanba Matematika 15 32-xona 17:30 18:15
8. Hasanova Saboxat 5-“G” Dushanba, Chorshanba Matematika 15 36-xona 12:15 13:05
9. Jabborov Jasur 7-“A”, 7-“I” Seshanba, Chorshanba Matematika 15 26-xona 15:30 16:30
10. Baxriddinova Oydin 6-“G” Dushanba, Shanba Matematika 15 37-xona 12:15 13:30
11. Norbekova Yulduz 8-“A”, 8-“B” Sehanba, Juma Matematika 15 22-xona 12:15 13:30
12. Dilmurodova Ro‘zigul 5-“B” Payshanba Matematika 15 37-xona 12:00 13:00
13. Egamov Sirojiddin 6-“D” Seshanba Matematika 15 37-xona 14:00 16:00
14. To‘xtayev Quvonch 9-“I” Payshanba, Shanba Matematika 15 35-xona 07:10 07:55
15. Xoliqov Oxunjon 5-“I”, 5-“F” Seshanba Matematika 15 51-xona 11:00 12:00
16. Xoliqov Suyunjon 8-“I” Payshanba Matematika 15 51-xona 16:00 18:00
17. Nurmamatov Alisher 5-“A”, 5-“D” Payshanba Matematika 15 27-xona 10:40 11:25
18. Xojiyeva Zarifa 10-11-sinflar Seshanba, Juma Informatika 15 15-xona 07:10 07:55
19. Karimova Manzura 6-8-sinflar Seshanba, Juma Informatika 30 15-xona 12:00 13:00
20. To‘rayeva Gulhayo 9-sinflar Seshanba Informatika 15 15-xona 13:20 14:00
21. Qalandarov Orifjon 8-“I” Chorshanab Informatika 15 15-xona 07:30 07:55
22. Mingboyeva Muhayyo 5-sinflar Payshanba Informatika 15 15-xona 11:30 12:45
23. Amonov Abdivosit 8-“B” Dushanba, Chorshanba Fizika 15 37-xona 07:10 07:55
24. Temirova Nigora 6-“G”, 6-“D” Seshanba, Chorshanba Fizika 15 37-xona 10:30 11:30
25. Nurimova Lobar 6-“B”, 6-“F” Chorshanba, Juma Fizika 15 37-xona 12:00 12:45
26. Muhammadiyeva Mahliyo 7-“D” Juma Fizika 15 37-xona 12:00 13:00

TARIX VA HUQUQ

O‘qituvchilarning ismi sharifi To‘garak o‘tadigan sinfi Kuni FANI O‘quvchi soni Berkitilgan xona O‘tish vaqti
1. Sirojova Gulbahor 8-sinf Payshanba, Juma Tarix 15 33-xona 07:10 07:55
2. Ortiqova Zarina 9-sinf Chorshanba, Shanba Tarix 15 22-xona 07:10 07:55
3. Amonova Gulmira 7-sinf Chorshanba, Payshanba Tarix 15 43-xona 11:30 12:00
4. Karimov Islom 9-sinf Dushanba, Payshanba Tarix 15 20-xona 07:30 08:00
5. Suvonov Farrux 5-sinf Dushanba, Shanba Tarix 15 16-xona 07:30 07:55
6. Shavqiddinov Shoxrux 10-sinf Dushanba, Chorshanba Huquq 15 42-xona 07:30 07:55
7. Umirova Saboxat 8-sinf Seshanba, Chorshanba Huquq 15 34-xona 18:15 18:45
8. Naimova Munira 5-sinf Seshanba, Juma Vatan tuyg‘usi 15 28-xona 12:15 13:00

TABIIY FANLAR

O‘qituvchilarning ismi sharifi To‘garak o‘tadigan sinfi Kuni Fani O‘quvchi soni Berkitilgan xona O‘tish vaqti
1. Samyeva Nafisa 8-9 sinflar Payshanba Biologiya 20 31-xona 07:10 08:00
2. Axmedova Shoxista 6-7 sinflar Seshanba, Payshanba Biologiya 20 42-xona 12:20 13:05
3. Raupova Orzigul 5-sinflar Payshanba Biologiya 15 33-xona 12:20 13:05
4. Toshniyozov Alisher 10-11 sinflar Dushanba, Seshanba Biologiya 15 31-xona 07:10 08:00
5. Safarova Sadoqat 8-10 sinflar Dushanba, Juma Geografiya 20 42-xona 07:10 08:00
6. Qudratova Zebiniso 7-sinflar Chorshanba, Shanba Geografiya 15 42-xona 12:30 13:05
7. Nurmanova Muharram 7-sinflar Payshanba Geografiya 18 30-xona 11:00 12:30
8. Uzoqova Nargiza 6-sinflar Dushanba, Payshanba Geografiya 15 41-xona 12:25 13:05
9. Ahmedova Dilorom 11-sinflar Payshanba, Juma Kimyo 15 42-xona 14:00 14:45
10. Bazarova Nilufar 9-sinflar Dushanba, Shanba Kimyo 15 42-xona 14:00 14:45
11. Amonova Marhabo 7-sinflar Dushanba Kimyo 15 42-xona 12:00 12:45
12. Sharapov Jahongir 8-10 sinflar Sehsanba Kimyo 20 42-xona 10:00 10:45

ESTETIK FANLAR

O‘qituvchilarning ismi sharifi To‘garak o‘tadigan sinfi Kuni Fani O‘quvchi soni Berkitilgan xona O‘tish vaqti
1. Qurbonova Nilufar 5-9 sinflar Seshanba,Juma Mohir qo‘llar 15 4-xona 12:30 13:00
2. Otayeva Manzura 5-9 sinflar Shanba, Payshanba Mohir qo‘llar 15 4-xona 12:30 13:00
3. Umurzoqova Munira 5-9 sinflar Dushanba,Chorshanba Mohir qo‘llar 15 4-xona 12:30 13:00
4. Baxtiyorova Xusnora 5-7 sinflar Seshanba, Payshanba Tasviriy san’at 15 4-xona 12:30 13:00
5. Avezova Iroda 5-7 sinflar Dushanba,Juma Musiqa 15 4-xona 11:30 12:00
6. Avezova Iroda 5-7 sinflar Seshanba, Payshanba Musiqa 15 4-xona 14:00 14:00

ONA TILI VA ADABIYOT

O‘qituvchilarning ismi sharifi To‘garak o‘tadigan sinfi Kuni Fani O‘quvchi soni Berkitilgan xona O‘tish vaqti
1. Axmedova Shaxlo 7-“B” Payshanba Ona tili 15 41-xona 10:00 11:45
2. Norkulova Dilorom 8-“D” Seshanba, Juma Ona tili 15 19-xona 11:30, 12:15
3. Jalolova Barno 8-“B” Seshanba Ona tili 15 19-xona 11:30, 12:15
4. Qahramonova Nafisa 5-“A” Shanba Ona tili 11 19-xona 10:30, 12:00
5. Latipova Dildora 5-“G” Seshanba, Shanba Ona tili 15 37-xona 11:30, 12:00
6. To‘rayeva Laylo 5-“I” Payshanba Ona tili 15 19-xona 11:00, 13:00
7. Sanoyeva Mo‘tabar 5-“B” Dushanba, Chorshanba Ona tili 15 1-xona 17:30, 18:15
8. Pirnazarova Dilafro‘z 5-“A”, 5-“B” Dushanba, Chorshanba Ona tili 15 19-xona 17:30, 18:15
9. Ro‘ziyeva Zilola 6-“B” Payshanba, Chorshanba Ona tili 12 19-xona 12:00 12:45
10. Komilova Anora 6-“I” Dushanba, Juma Ona tili 16 1-xona 07:30 08:00
11. Abdimurodova Feruza 6-“D” Juma, Shanba Ona tili 18 3-xona 07:20 08:00
12. Xolnazarova Nazira 9-“B” Dushanba, Juma Ona tili 15 38-xona 07:20 08:00
13. Nurillayeva Gulshan 8-“A” Chorshanba, Payshanba Ona tili 15 19-xona 12:15 13:00
14. Bo‘ronova Xurramtosh 11-“B” Dushanba, Juma Ona tili 15 21-xona 07:20 08:00
15. Ro‘zimurodova Oqila 5-“D” Dushanba, Chorshanba Ona tili 15 28-xona 11:30 12:10
16. Odilova Mohigul 9-“I” Dushanba, Juma Ona tili 15 39-xona 07:20 07:55
17. Beknazarova Dilorom 7-“F” Seshanba, Payshanba Ona tili 15 13-xona 11:30 12:10
18. Ergasheva Dilshoda 7-“B” Payshanba Ona tili 15 41-xona 11:00 11:45
19. Istamova Muhayyo 5-“F” Seshanba, Payshanba Ona tili 15 32-xona 12:15 13:00
20. Asadova Dilafro‘z 6-“A” Juma Ona tili 15 16-xona 12:00 12:45

INGLIZ TILI

O‘qituvchilarning ismi sharifi To‘garak o‘tadigan sinfi Kuni Fani O‘quvchi soni Berkitilgan xona O‘tish vaqti
1. A’zamova Nodira 6-“D” Dushanba, Juma Ingliz tili 15 3-xona 07:20 07:55
2. Murodova Dilorom 6-“G” Chorshanba, Payshanba Ingliz tili 16 64-xona 11:00 12:00
3. Shomamatov Asliddin 6-“I” Seshanba, Chorshanba Ingliz tili 15 17-xona 07:20 07:55
4. Valiqulova Shoxsanam 9-“F” Chorshanba, Shanba Ingliz tili 14 23-xona 07:20 07:55
5. O‘roqova Dildora 3-“F” Chorshanba, Shanba Ingliz tili 14 52-xona 07:20 07:55
6. Kamolova Nilufar 5-“G” Seshanba, Payshanba Ingliz tili 15 52-xona 12:30 13:00
7. Abdullayev Alisher 8-“I” Dushanba, Juma Ingliz tili 15 17-xona 07:20 07:55
8. Turdiyeva Nargiza 10-“B” Dushanba, Juma Ingliz tili 15 23-xona 07:20 07:55
9. Gaffarova Feruza 3-“A”, 3-“I” Seshanba, Juma Ingliz tili 15 64-xona 12:30 13:00
10. Raimova Gulamdon 4-“R” Dushanba, Payshanba Ingliz tili 14 64-xona 12:30 13:00
11. Zaynutdinova Munisa 4-“A” Payshanba, Juma Ingliz tili 15 52-xona 13:00 14:00
12. Islomova Hulkar 3-“F” Seshanba, Payshanba Ingliz tili 15 64-xona 13:00 14:00
13. Fayzullayeva Zarina 4-“B”, 4-“E” Seshanba, Juma Ingliz tili 16 64-xona 13:00 14:00
14. Qodirova Dildor 6-“A”, 6-“B” Payshanba, Juma Ingliz tili 16 23-xona 11:00 12:00
15. Ibragimova Dilbar 4-“B” Ddshanba, Seshanba Ingliz tili 15 52-xona 12:00 13:00
16. Komilova Sohiba 8-“E”, 8-“D” Seshanba, Shanba Ingliz tili 15 17-xona 11:00 12:00
17. Boboyeva Yulduz 10-11 sinflar Dushanba, Chorshanba Ingliz tili 15 64-xona 16:00 17:00
18. Shodiyeva Manzura 6-“F” Payshanba, Juma Ingliz tili 10 17-xona 12:00 13:00
19. Muhammadiyeva Shoxista 7-“D” Payshanba, Juma Ingliz tili 15 23-xona 12:00 13:00
20. Qodirova Hilola 5-“D”, 5-“B” Dushanba, Juma Ingliz tili 15 23-xona 11:00 12:00